نتایج انتخابات شاخه دانشجویی IEEE

وز سه شنبه مورخ 18/01/1394 جلسه ای با حضور پژوهشگران و فعالین دانشجویی حوزه مهندسی برق و کامپیوتر در دانشکده فنی دانشگاه گیلان برگزار شد. در این جلسه که با سخنرانی نماینده انجمن IEEE در دانشگاه، آقای دکتر ابراهیمی آغاز شد، دستور جلسه مطرح گردید که برگزاری انتخابات شاخه دانشجویی IEEE در دانشگاه گیلان بود. سپس 7 نفر از اعضای شرکت کننده با هماهنگی نماینده انجمن، به عنوان کاندیدا معرفی شدند. پس از برگزاری مراسم رای گیری از اعضا، نتایج زیر حاصل شد و خانم مهرنوش جنتی، آقایان مجتبی شریف، آرش سیاره، کاظم صاحبی و آرمان دانش دوست به عنوان اعضای اصلی و همچنین آقایان ابراهیم نیکمرد و امیر جواهردشتی به عنوان اعضای علل بدل انتخاب گردیدند. 

انتخابات شاخه دانشجویی IEEE در دانشگاه گیلان

 

پس از برگزاری انتخابات شاخه با نظارت نماینده انجمن، جلسه ای با حضور اعضای شورای اجرایی و نماینده انجمن برگزار گردید که طی آن با نظر حداکثری، اعضای شاخه با مسئولیت های زیر برای ادامه همکاری در شورای اجرایی تعیین شدند.

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

مسئولیت در شاخه

1

مهرنوش جنتی

رئیس

2

مجتبی شریف

نائب رئیس

3

آرش سیاره

دبیر

4

کاظم صاحبی

خزانه دار

5

آرمان دانش دوست

مسئول کتابخانه

برگزاری کارگاه و دو پنل تخصصی

pannel& workshop

IEEE بخش ایران در نظر دارد تا در تاریخ 23- 25 مرداد، در حاشيه كنفرانس ابزار دقيق در اصفهان دو پنل تخصصي و يك كارگاه با عنوان  تشخيص و مكان يابي عيب در سيستمهاي فرآيند ابعاد وسيع با ارائه دكتر امین نوبختي (هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف)  برگزار مي نمايد. همچنین  دو پنل  در زمينه مخابرات با مدیریت دکتر محمد جواد امیدی(رئیس گروه مخابرات دانشگاه صنعتی اصفهان و معاون توسعه شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان) و پنل كنترل  با مدیریت دکتر فرزانه عبداللهی (هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر) برگزار خواهد شد. به دليل محدود بودن فضا، دانشجویان دانشگاه گیلان مي بايست با هماهنگی شاخه دانشجویی IEEEدانشگاه گیلان، ثبت نام نماييد. شایان ذکر است این پنل ها به صورت رایگان برای دانشجویان دانشگاه گیلان خواهد بود. 


*به منظور ثبت نام و شرکت در کارگاه و پنل ها،با شاخه دانشجویی IEEE، دبیر شاخه (آقای احسان مومنی) و رئیس شاخه دانشجویی دانشگاه گیلان و عضو کمیته توسعه عضویت IEEE بخش ایران (خانم آیدا قربانی) هماهنگی های لازم را بعمل آورید.

Copyright © 2011- 2013
کلیه حقوق این سایت متعلق به انجمن علمی رمز دانشگاه گیلان می باشد .