sbisc

حضور دکتر عارف در مراسم افتتاحیه دوازدهمین کنفرانس انجمن رمز ایران در دانشگاه گیلان


آیین افتتاحیه دوازدهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران در دانشگاه گیلان با حضور دکتر محمدرضا عارف رئیس انجمن رمز ایران در روز هجدهم شهریور برگزار گردید. در این مراسم که با سخنرانی دکتر رضی ریاست دانشگاه گیلان و خیر مقدم ایشان به دکتر عارف شروع شد، دکتر عارف با بیان اهمیت امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات و همچنین توسعه سیستم های تابعه با کمک دانشمندان جوان انجمن رمز ایران، با ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه گیلان و تشکر از زحمات دانشگاه برای برگزاری کنفرانس رمز، نگاه کیفی به مقالات را از اولویت های اصلی این کنفرانس دانست و از دست اندرکاران اجرایی این همایش تقدیر کرد.

در ادامه این برنامه نیز دکتر ابراهیمی گزارشی از آمار مقالات رسیده به کنفرانس و همچنین آمار پذیرش آن بیان نمودند. در پایان روز اول برنامه کنفرانس هم دکتر عارف با حضور در کنار تیم اجرایی دانشجویی، ضمن تقدیر و تشکر از ایشان بخاطر اجرای دقیق و درست برنامه های کنفرانس، با اعضای آن عکس یادگاری گرفتند.

عکس یادگاری دکتر عارف با تیم اجرایی دانشجویی کنفرانس رمز در دانشگاه گیلان

کنفرانس رمز ایران در روزهای 17 الی 19 شهریور ماه 1394 در دانشگاه گیلان برگزار گردید. طی این کنفرانس، 129 مقاله به دبیرخانه کنفرانس رسید که تعداد 46 مقاله پذیرش شد. از 46 مقاله نیز 16 مقاله ارائه شفاهی و 30 مقاله ارائه پوستری بودند که 26 مقاله به زبان انگلیسی دریافت گردید.

Copyright © 2011- 2013
کلیه حقوق این سایت متعلق به انجمن علمی رمز دانشگاه گیلان می باشد .